Pomoc zadłużonym w BIK – oferta, z której warto skorzystać!

Nieprzypadkowo skrót BIK tak źle kojarzy się wielu polskim rodzinom, chcącym zaciągnąć nawet niewielkie zobowiązanie w banku. Dotyczy to zwłaszcza tych osób, które w Biurze Informacji Kredytowej nie mają dobrej historii. Jak pomóc takim osobom? Czy pomoc zadłużonym w BIK jest możliwa?

Pomoc zadłużonym w BIK – pożyczka pozabankowa

Pożyczka pozabankowa jest chyba najpopularniejszą metodą ominięcia weryfikacji przez BIK. Wynika to z obowiązujących przepisów prawnych, w myśl których firmy udzielające takich pożyczek, nie muszą dostosowywać się do regulacji narzuconych na banki. Jedną z nich jest obowiązek dostosowania się banku (przy wydawaniu decyzji kredytowej) do opinii Biura Informacji Kredytowej. Jeśli jest ona niekorzystna. Klient – który przecież potrzebuje pieniędzy – zwyczajnie ich nie dostanie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że uwarunkowania które stosuje BIK, są często obliczane “na wyrost”, by zachować maksymalne bezpieczeństwo Wierzyciela.

Firmy pożyczkowe – fakty i mity

Firmy pożyczkowe nie są bankami a samo korzystanie z ich usług wiąże się z szeregiem zalet:

  • Elastyczność – Klient firmy może (o ile posiada taką zdolność) zaciągnąć zobowiązanie na dowolną kwotę i na dowolny okres czasu. Banki nie działają w ten sposób.
  • Usługi dodatkowe – pożyczkobiorca może liczyć na szereg ułatwień, z których nie może skorzystać klient banku. Mowa tu min. o możliwości spłaty raty we własnym domu, obsłudze przez Internet itd.
  • Pieniądze zawsze i wszędzie – pomoc zadłużonym w BIK nie ogranicza się wyłącznie do dni roboczych. Rzetelni klienci o pozytywnej historii pożyczkowej, mogą liczyć na środki nawet w weekendy.
  • Promocje – w przeciwieństwie do kredytów, pożyczki na zero procent naprawdę istnieją. Mogą z nich skorzystać wszyscy, również ci, którzy chcą w danej firmie zbudować korzystną historię pożyczkową i dalej korzystać z jej usług.

Co warto wiedzieć biorąc pożyczkę

Podejmując decyzje o takiej pożyczce nie można jednak zapomnieć o właściwym wyborze produkty, by nie narobić sobie dodatkowych kłopotów finansowych.Przede wszystkim warto sprawdzić wysokość RRSO, dzięki czemu będziemy mieli świadomość jakie są jej pełne koszta. Pomocne dla osób zadłużonych w BIK są również kredyty konsolidacyjne. Umożliwiają one połączenie wszystkich zobowiązań w jedno. Dzięki czemu warunki spłaty zobowiązania są znacznie korzystniejsze.

Podsumowując, pożyczka pozabankowa, to jedyna realna pomoc zadłużonym w BIK.

Secured By miniOrange