Pożyczki dla zadłużonych – pomoc finansowa

W życiu każdego z nas może pojawić się nie najlepszy okres pod kątem finansów. Możemy mieć wtedy problem ze spłatą zobowiązania. Jeśli nie uda nam się spłacić kredytu bez zwłoki, to czekają nas nie tylko odsetki, ale także wpis do bazy BIK. Z kolei niekorzystna historia kredytowa w dużym stopniu przekreśla nasze szanse na zaciągnięcie kolejnego zobowiązania. Dlatego pożyczki dla zadłużonych, którą oferują parabanki, może być ostatnim ratunkiem.

Kto oferuje pożyczki dla zadłużonych?

Osoby zadłużone raczej nie mają szans na otrzymanie kredytu w banku. Jednak mogą skorzystać z oferty pożyczkowej instytucji pozabankowych. Tak naprawdę to nawet nie trzeba odwiedzać ich siedziby, gdyż obecnie pieniądze można pożyczać zdalnie – wszystko odbywa się przez internet. Jest to wygodne, szybkie i łatwe. Kredyt bez BIK dostępny jest chociażby w Rapida Money. Jest to firma pożyczkowa, w przypadku której można wnioskować o pożyczenie od 2500 do 25000 złotych na okres od 12 do 48 miesięcy. Nie trzeba mieć żadnych zaświadczeń o dochodach, a pożyczki przyznawane są nawet klientom z komornikiem sądowym. Wystarczy, że ma się wskazanego gwaranta, a można jeszcze tego samego dnia cieszyć się zastrzykiem gotówki.

Jeśli planujesz zaciągnąć pożyczkę pozabankową, sprawdź co powinna zawierać umowa chwilówki

Gdzie jeszcze można otrzymać pożyczki dla zadłużonych? Godna polecenia jest także firma Profi Credit, która pożycza od 500 do 25000 złotych i to nawet osobom z innymi zobowiązaniami. Na spłatę pożyczki mamy od sześciu do trzydziestu sześciu miesięcy. Wystarczy, że posiadamy oświadczenie o swoich dochodach. Ciekawą opcją są również pożyczki online w hapipożyczki.pl. Można wnioskować o kwotę od 800 do 25000 złotych. Wszystko odbywa się w całości online, a kredyt bez BIK można spłacić nawet po dwóch miesiącach.

Pamiętaj by wybierając pożyczkę dla zadłużonych sprawdzić RRSO.

 

Secured By miniOrange