Kalkulator kredytowy – profesjonalna pomoc

Kalkulator kredytowy pozwala ustalić koszt miesięcznej raty planowanego kredytu oraz obliczyć całkowite koszty kredytu wraz z odsetkami. Jest świetnym narzędziem do wyboru najlepszej oferty bankowej poprzez precyzyjną analizę kosztów kredytu oraz poziomu rat.

Oszczędność czasu i wygoda w obliczeniach

Kalkulator kredytowy pozwala znaleźć szybko, korzystną ofertę, obliczyć raty kredytu, czy odsetki.  Pomoże także w uniknięciu pułapek marketingowych, które zazwyczaj mają na celu naciągnięcie osoby biorącej kredyt na wysoką prowizję czy ubezpieczenie.

Jak działa kalkulator kredytowy?

Działanie kalkulatora kredytowego jest bardzo proste. Wystarczy uzupełnić formularz kalkulatora o wymagane w nim dane, a następnie chwilę po automatycznym obliczeniu pojawiają się gotowe symulacje kredytów. Raty kredytu obliczone są przy założonym oprocentowaniu nominalnym oraz okresie kredytowania. By obliczyć zdolność kredytową musisz podać w kalkulatorze zdolności kredytowej parametry, takie jak:

  • dochody,
  • źródła uzyskiwania dochodów,
  • zobowiązania,
  • ilość osób w gospodarstwie domowym
  • okres spłaty kredytu.

Szybkie porównanie kredytów

Kalkulator kredytowy pomoże Ci również w porównaniu każdej oferty z dowolną inną na rynku oraz pozwoli dokonać wyboru form kredytu, który będzie odpowiadał możliwościom finansowym kredytobiorcy.

Jakie rodzaje kredytów obsługuje kalkulator kredytowy?

Pozwala on na przeliczenie rat dla każdego rodzaju kredytu, między innymi: hipotecznego, samochodowego, gotówkowego czy mieszkaniowego. Kalkulator finansowy doskonale sprawdzi się w poszukiwaniu korzystnej oferty kredytowej. Jest to bardzo proste w obsłudze narzędzie, które w bardzo krótkim czasie jest w stanie oszacować zdolność kredytową oraz podać informacje na temat kredytów w najpopularniejszych bankach w Polsce.

Dodaj komentarz

Secured By miniOrange